Nasi producenci

Scotsman

scotsman

Scotsman jest obecny na wszystkich kontynentach, w ponad 100 krajach, a urządzenia produkowane są w trzech fabrykach. Asortyment urządzeń sięga od kostkarek produkujących 23 kg lodu na dobę po urządzenia przemysłowe o wydajności 5 ton lodu na dobę. Lód produkowany przez urządzenia marki Scotsman znajduje zastosowanie w wielu branżach, od gastronomii po budownictwo drogowe.

Zobacz katalogi

Hoshizaki

hoshizaki

Od ponad 70 lat firma Hoshizaki oferuje swoim klientom bardzo wytrzymałe sprzęty kuchenne takie jak kostkarki do lodu oraz urządzenia chłodnicze, m.in. :

  • kostkarki,
  • wytwornice lodu,
  • szafy chłodnicze.

Zobacz katalogi

Bravilor Bonamat

bonamat

Bravilor Bonamat to wyznaczający standardy producent ekspresów przelewowych, ciśnieniowych, automatów do parzenia kawy i warników do wody. To rodzinna firma, działająca od blisko 70 lat. W tym czasie wyrosła z handlu hurtowego produktami dla branży HORECA na projektanta, wytwórcę i dostawcę o międzynarodowym wizerunku i ambicjach.

Zobacz katalogi

WMF

wmf

WMF jest liderem wśród producentów automatycznych ekspresów do kawy - klasy „Fully Automatic”. WMF powszechnie stosowany jest w sieciach restauracji typu fast-food, na stacjach benzynowych, restauracjach hotelowych, w kantynach pracowniczych (samoobsługa), biurach. Wszędzie tam, gdzie pożądana jest łatwość obsługi, niezawodność oraz wysoka jakość serwowanych napojów.

Zobacz katalogi