Nasi producenci

Fri Fri

fri-fri

Firma FriFri została założona w „Watch Valley” w Szwajcarii w 1947 roku i szybko zyskała międzynarodową reputację dzięki innowacyjnemu projektowi i precyzyjnej inżynierii. Jest producentem niezawodnych rozwiązań w zakresie frytownic i filtracji oleju.

Zobacz katalogi

Sirman

Od ponad 45 lat Sirman produkuje jedne z najlepszych maszyn do przetwórstwa żywności dla profesjonalnej kuchni i handlu detalicznego. Od pomysłu przedsiębiorcy założyciela Nereo Marzaro - po obecny czas. Sirman nieustannie angażuje się w wysoki poziom organizacji i pracy zespołowej aby zaspokoić potrzeby klientów na całym świecie dzięki produktom zaprojektowanym i wyprodukowanym we Włoszech.

Zobacz katalogi

Nuttall

nuttall

Dzięki ponad 50-letniemu sukcesowi w projektowaniu i produkcji rozwiązań ekspozycyjnych, misją firmy Nuttall jest tworzenie dynamicznych i innowacyjnych wnętrz w sektorach handlu detalicznego, komercyjnego, hotelarskiego, rekreacyjnego, gastronomicznego i publicznego. Oferując przy tym kompletne rozwiązanie dla dużych i małych projektów na całym świecie. Od stolarki standardowej i na zamówienie po wyroby metalowe i akrylowe.

Zobacz katalogi