Bar

Bar to część systemu wydawczego znajdującego się praktycznie w każdym lokalu gastronomicznym, w restauracji, pubie, hotelu, kawiarni czy w bufecie.

WYPOSAŻENIE BARU

W skład baru często wchodzi strefa wydawcza oraz szeroka gama mebli i urządzeń podblatowych takich jak schładzarki do kegów, chłodziarki do napojów lub żywności, kostkarki do lodu, zlewy zmywarki. Na blacie baru często można spotkać wanny na lód, nalewaki do piwa lub innych napojów, a także speedracki i półki ułatwiające szybki dostęp do butelek.

Kompleksowe wyposażenie baru zapewniają meble i urządzenia Dora Metal z serii Bar Line oraz masterBar firmy Komat.

LÓD W BARZE

Lód to podstawa do przygotowania drinków i koktajli. Z profesjonalnym kostkarkami do lodu Hoshizaki i Scotsman łatwo wytworzysz kostki lodu, które skutecznie ochłodzą napoje oraz oczarują klientów fantazyjnymi kształtami.

NAJLEPSZY SPOSÓB NA NALEWANIE PIWA

Automatyczny dyspenser do piwa Hoshizaki BeerMatic Dual Tap pozwoli Ci na precyzyjne nalewanie dwóch szklanek piwa, z idealnie wymierzoną ilością napoju oraz pianki. To oszczędność pieniędzy i czasu. Nie tracisz ani kropli napoju, a w trakcie gdy automat nalewa piwo możesz zająć się obsługą klientów, przygotowaniem drinków, przyjmowaniem plątności etc.

AROMATYCZNA KAWA

W barze serwowane są nie tylko zimne napoje, ale też gorące. Do zaparzenia najlepszej kawy posłużą przelewowe lub ciśnieniowe ekspresy renomowanych marek Bravilor Bonamat, WMF, Carimali czy Eversys.

DOZOWNIKI NA ZIMNE NAPOJE

Dobrze schłodzone napoje to produkt cieszący się olbrzymią popularnością wśród klientów,  zwłaszcza w upalne, letnie dni. Dyspensery Electrolux Professional, to idealne rozwiązanie, które pozwala ochłodzić, mieszać, nalewać oraz bezpiecznie przechowywać aż do 4 różnych soków! Misy o pojemności 9 lub 18 litrów i średnicy 23 cm są łatwe do montażu i demontażu, przez co obsługa, nalewanie i czyszczenie jest banalnie prostą i szybką czynnością.

Dyspenser do zimnych soków pozwoli automatycznie nalać doskonale schłodzony napój prosto do szklanki lub dzbanka. Wystarczy z panelu LED wybrać jeden z 4 smaków i kliknąć przycisk!

Post a Comment