O firmie

O firmie

Od lat zmieniamy polską gastronomię


Gastro-Economy to potencjał ludzki z ponad 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu, wyposażaniu i serwisowaniu profesjonalnego wyposażenia gastronomicznego. Firma pomaga inwestorom prowadzącym i otwierającym dużą i małą gastronomię. Nasze wsparcie oferujemy zarówno zakładom przetwórstwa żywienia, jak i całemu sektorowi HoReCa w Polsce i za granicami naszego kraju.


Bez względu na to, czy zamierzasz otworzyć hotel, restaurację, kantynę pracowniczą, kawiarnie czy punkty małej gastronomii – nasze doświadczenie jest gwarancją twojego sukcesu. Nasz profesjonalizm, zaangażowanie oraz niespotykane na polskim rynku doświadczenie w projektowaniu, wyposażaniu, szkoleniu i serwisowaniu obiektów gastronomicznych daje gwarancje wyboru najlepiej dobranego wyposażenia pod względem ceny i jakości dla Twojej gastronomii.


Posiadamy rozbudowany zespół serwisowy który działa na terenie całego kraju, dlatego skutecznie opiekujemy się sprzętem zarówno w okresie gwarancji jak i po niej.

Gastronomia na najwyższym poziomie

Gwarancja najwyższej jakości


Zawsze staramy się oferować najwyższą jakość zarówno w postaci towarów, jak i usług. Dlatego też od początku działalności współpracujemy z takimi firmami jak MKN czy też Meiko, zawsze dostarczamy sprzęt wysokiej jakości, pozwalający na sprawne funkcjonowanie każdego rodzaju placówki gastronomicznej. Proponujemy naszym klientom wyselekcjonowane oraz sprawdzone urządzenia największych krajowych i zagranicznych producentów oraz dostawców.

Obszary naszej działalności


Skupiamy się na swoich podstawowych zadaniach, które dają Państwu wsparcie przy realizacji inwestycji:

  • Analiza i optymalizacja nakładów inwestycyjnych
  • Doradztwo w zakresie doboru urządzeń i sprzętu kuchennego na etapie wstępnym inwestycji
  • Wdrażanie i opracowywanie dokumentacji dobrych praktyk higienicznych (GHP) i dobrych praktyk produkcyjnych (GMP) oraz systemu HACCP
  • Opracowanie i wykonanie koncepcji i projektów technologicznych z uwzględnieniem wszelkich norm i wymogów (BHP, PIP i SANEPID)
  • Projekty przyłączy medialnych - ścisłe określenie miejsca oraz wymagań stawianych punktom przyłączy wodnych, elektrycznych i gazowych
  • Sprzedaż urządzeń gastronomicznych, mebli technologicznych, akcesoriów kuchennych
  • Montaż i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionego w naszej firmie sprzętu
  • Baza serwisowa - 32 punkty serwisowe w Polsce
  • Szkolenia przed sprzedażowe oraz po sprzedażowe dla personelu kuchennego w zakresie obsługi urządzeń
  • Pokazy prowadzone przez zawodowych kucharzy prezentujących możliwości innowacyjnych urządzeń gastronomicznych

Kontakt

Masz pytania? Jesteśmy tutaj, aby pomóc